• USD 36.6
  • EUR 39.2
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

"Це все неправда": Путіна звинуватили у постановці під час візиту до Маріуполя, відео з сайту Кремля

На відео розмови російського президента Володимира Путіна з "місцевими жителями" у тимчасово окупованому Маріуполі чути крик жінки "це все неправда, це все напоказ"

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить запис на офіційному сайті Кремля, передає "ДС".

Нагадаємо, вночі 19 березня 2023 року Путін нібито побував у тимчасово окупованому Маріуполі. У Міноборони зазначили, що приїзд диктатор здійснив — "під покровом ночі".

На 18-й секунді, де Путін запитує, чи "подобається" співрозмовникам у розбомбленому Росією місті, чути, як звідкись зі сторони жінка кричить: "Це все неправда! Це все напоказ!"

Охоронці російського президента оберталися в пошуках джерела раптової правди, невластивої записам за участю Путіна, проте сам політик не звернув на це уваги.

Станом на 10:00 запис все ще опубліковано на сайті Кремля у невідредагованому вигляді.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженого президента РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що видача ордера є рішенням, з якого розпочнеться історична відповідальність.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував рішення МКС про видачу ордера на арешт президента РФ словами " Колеса правосуддя обертаються ".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua