• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Черговий "Рамштайн": У Бельгії відбудеться нова зустріч групи з питань оборони України

У Брюсселі відбудеться особиста зустріч членів Контактної групи з питань оборони України

У Брюсселі проведуть зустріч членів Контактної групи з питань оборони України
У Брюсселі проведуть зустріч членів Контактної групи з питань оборони України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра оборони США Ллойда Остіна, передає "ДС".

"Лідери [сфери] оборони буквально з усього світу будуть там, щоб обговорити кризу в Україні після неспровокованого вторгнення Росії", — повідомив Остін.

Він додав, що під час візиту до Брюсселя також візьме участь у зустрічі у межах НАТО, щоб обговорити заявки Швеції та Фінляндії щодо вступу до Альянсу та продовжити діалог про відповідь на вторгнення Росії в Україну.

Нагадаємо, 26 квітня на американській авіабазі "Рамштайн" у Німеччині відбулася зустріч представників оборонних відомств понад 40 країн: ЄС, НАТО, держав Африки, Близького Сходу і Перської затоки, Азійсько-Тихоокеанського регіону. Організовували її США.

За її результатами створили Консультативну групу з питань оборони України, яка діятиме на постійній основі та збиратиметься раз на місяць. Це дозволить оптимізувати та пришвидшити важливі процеси щодо отримання зброї, вдосконалити логістику, забезпечити оптимальну координацію.

Також на засіданні ухвалили стратегічне рішення переходу української армії на натівські калібри і техніку. Крім того, на зустрічі погодили, що навчальні програми будуть масштабовані та поширені навіть на ті зразки озброєнь і техніки, щодо надання яких поки немає політичних рішень.

Вже 23 травня відбулося друге засідання групи з оборони України в онлайн-форматі. За його підсумками 20 країн оголосили про нові пакети допомоги в галузі безпеки для Києва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua