• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

"Добрий Сola": у Росії по-дурному переназвали "Кока-Колу" (ФОТО)

Підрозділ американського виробника напоїв Coca-Cola в Росії — ТОВ "Кока-Кола ЕйчБіСі Євразія" — зміниd назву на "Мултон Партнерс" і тепер проводить ребрендинг асортименту компанії зі США

Логотип "Добрий Cola"
Логотип "Добрий Cola"
Реклама на dsnews.ua

Тепер у Росії замість Coca-Cola продаватимуть "Добрий Cola", а замість Fanta — "Добрий Orange", передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал Mash.

Також з'являться нові "вітчизняні" смаки — Dushes, Cherry, Lemonade, Mango та Sib Travy. Для Schweppes у РФ теж вигадали нову назву — "Rich тонік". Водночас Sprite взагалі зникне з полиць російських магазинів, нібито через те, що "не має попиту".

Першу партію "оновлених" напоїв планують запустити восени.

Як відомо, бренди соків "Добрий" і Rich почали випускати в Росії ще в 1998 році. Coca-Cola поглинула у 2005 році "Мултон", і ось тепер корпорація запустила "русифікацію".

Нагадаємо, 12 червня в Росії відкрили колишні ресторани мережі McDonald's, які тепер називатимуться "Смачно та крапка". Логотип "Смачно та крапка" дуже нагадує товарний знак португальської компанії Matosmix. Matosmix займається виробництвом кормів для домашніх тварин

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua