• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Французький суд не захотів видавати Україні бізнесмена-втікача Жеваго

Суд у французькому місті Шамбері відхилив запит української сторони про екстрадицію українського бізнесмена Костянтина Жеваго

Костянтин Жеваго
Костянтин Жеваго
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила пресслужба Жеваго в коментарі "Українській правді", передає "ДС".

Зазначається, що суд ухвалив рішення 30 березня "після ретельного розгляду всіх матеріалів справи, з урахуванням усіх доказів та аргументів, які надала сторона захисту".

На переконання Жеваго, ухвала французького суду "підтверджує, що справа проти нього є політичною і не має юридичного підґрунтя". 

Нагадаємо, 27 грудня 2022 року поліція Франції затримала колишнього народного депутата та бізнесмена Костянтина Жеваго на гірськолижному курорті Куршевель у Франції за запитом Державного бюро розслідувань у рамках розслідування кримінального провадження про розтрату коштів банку "Фінанси та кредит".

5 січня, французький суд переніс слухання щодо екстрадиції українського бізнесмена та колишнього народного депутата Костянтина Жеваго в Україну на 19 січня. Мільярдер у суді заявив, що справа проти нього є політичною. Жеваго запропонував внести заставу в мільйон євро, а також інші гарантії. Суд надав йому таку можливість. 

10 січня Жеваго вніс заставу в розмірі 1 мільйона євро та вийшов з-під варти без права залишати материкову Францію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua