• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Кадиров лютує через "шайтанів у Брянській області" та вимагає запровадити воєнний стан

Глава Чечні Рамзан Кадиров вважає, що у низці регіонів Росії необхідно запровадити воєнний стан на тлі зіткнень у Брянській області

Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Кадирова в Telegram, передає "ДС".

"Слід було б запровадити в деяких регіонах воєнний стан з максимальним рівнем реагування замість нині встановленого середнього. Так, це може бути незручним для місцевих жителів, натомість вони будуть у безпеці", — написав чиновник країни-агресора.

При цьому Кадиров додав, що "розібратися необхідно максимально жорстко і навіть жорстоко не лише з усіма учасниками вилазки у Брянській області, а й змусити відповідати їхні родини, які можуть знаходитися в Росії".

"Перевірити їх ґрунтовно та ретельно. Досвід показує, що без їхнього сприяння, потурання та схвалення такі терористичні акти не відбуваються", — додав голова Чечні.

Нагадаємо, вранці 2 березня губернатор Брянської області РФ, яка межує з Україною, заявив, що в регіон нібито "проникла українська ДРГ", схопила в заручники мирних жителів і обстріляла автомобіль.

Цю інформацію швидко підхопили пропагандистські ЗМІ, але вони публікують дуже суперечливі дані. На цьому фоні з’явилися чутки, що Путін проведе екстрене засідання своєї Ради Безпеки, проте його пресслужба це спростувала.

Водночас українські прикордонники повідомили, що ситуація на кордоні з Росією є контрольованою, а інформація про якусь "українську ДРГ" на території РФ є інформаційною провокацією агресора.

Пізніше так званий "Русский добровольческий корпус" заявив, що не "українська ДРГ", а його воїни зайшли на територію РФ 2 березня, щоб показати, що вільні російські люди зі зброєю в руках можуть боротися з режимом Путіна.

У розвідці Міноборони України заявили, що вважають повідомлення про зіткнення у Брянській області "продовженням трансформації Росії, її очищенням та звільненням від диктатури Путіна".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua