• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Комітет з етики перевірить конгресвумен Спартц через скарги на "токсичність" і "жорстоке поводження", — Politico

Комітет з етики Палати представників США провів попередні розслідування щодо конгресвумен українського походження Вікторії Спартц, відому своїми критичними заявами щодо керівництва та політики України

Вікторія Спартц
Вікторія Спартц
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Politico, посилаючись на людей, які працювали зі Спартц, передає "ДС".

Як зазначається, комітет відреагував на скарги щодо ймовірного "жорстокого поводження" і "загальної токсичності".

Помічники, яки забажали не називати свої імена через побоювання щодо помсти, скаржаться, серед іншого, на скорочення зарплати та заборону спілкуватися із журналістами. Крім того, кілька людей пішли з команди після досить короткого терміну роботи.

За інформацією видання, отримавши повідомлення про етичне розслідування, Спартц відповіла, що "не розуміє, про що йдеться". Радник політикині згодом заявив, що представники комітету з етики не зв’язувалися з нею.

"Конгресвумен вже давно критикує те, що занадто багато людей у Вашингтоні хочуть влади, грошей і привілеїв, а потім розвертаються і нічого не роблять. Коли система притягається до відповідальності, ми отримуємо анонімні чутки і перебільшені історії", — сказав він.

Минулого місяця на праймеріз Спартц перемогла 8 конкурентів, включно з представником штату Чаком Гудрічем, який розкритикував її ставлення до своїх підлеглих і назвав "найгіршим босом номер один в усьому Конгресі".

У відповідь на попередні звинувачення Спартц подякувала своїм співробітникам і додала, що працює "надзвичайно важко в темпі, який не для всіх під силу".

Вікторія Спартц у 2021 році стала першою політикинею українського походження, обраною до Конгресу — як представниця Республіканської партії від штату Індіана.

Як писала "ДС", після повномасштабного вторгнення Росії Спартц закликала допомагати Україні, приїжджала до Києві. У липні 2022 року — звернулася з листом до Джо Байдена з проханням перевірити "російські зв'язки" голови Офісу президента Андрія Єрмака і вимагала ретельніше перевіряти, на що йде допомога, яку виділяють США. Наприкінці 2023-го — піддала критиці законопроєкт Конгресу про допомогу Україні і відмовилася за нього голосувати.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua