• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Лавров виключив "план Б" замість Мінських угод

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Україна має виконувати Мінські угоди, а "плану Б" у питанні врегулювання на Донбасі бути не може

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на пресконференції, передає "ДС" із посиланням на ТАРС.

"Для українського режиму жодного плану "Б" бути не може, є лише мінські угоди, які Київ зобов'язаний досконально виконати", — сказав він.

За словами Лаврова, якщо Хорватія під готовністю обговорювати з Україною досвід реінтеграції національних меншин розуміє саме вирішення гуманітарних питань, то деякі українські офіційні особи нібито трактують "хорватський сценарій" як силове відновлення контролю за територією.

"Такі можливі наміри. Сподіваюся, що до цього не дійде, але вони досить небезпечні, особливо на тлі заяв президента України Зеленського про те, що хтось із громадян України почувається російським, нехай забирається до Росії", — резюмував глава МЗС РФ

Як повідомляла "ДС", раніше заступник глави МЗС Росії Андрій Руденко заявив, що РФ готова співпрацювати зі США з питань Донбасу в будь-якому форматі на основі безальтернативності Мінських угод.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua