• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Нас там немає": Пєсков назвав погрози війною "божевіллям"

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що російських військових на території України немає, а Кремль нікому не загрожує воєнними діями

Реклама на dsnews.ua

Про це Пєсков заявив в інтерв'ю CNN, передає "ДС" із посиланням на ТАСС.

"Російських військових в Україні немає. Немає російських військових на Донбасі. Російські війська є на російській території", — сказав він.

Пєсков підкреслив, що Росія нібито нікому не погрожує військовими діями через Україну, але буде готова вжити контрзаходів.

"Ніхто нікому не загрожує військовими діями. Було б безумством робити це. Але ми будемо готові вжити дій у відповідь", — сказав він.

Як додав Пєсков, Росії "доведеться зробити щось", якщо НАТО не прийматиме до уваги її стурбованість і продовжить просувати військову інфраструктуру до російських кордонів.

Як повідомляла "ДС", раніше радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван попередив, що Росія може сфабрикувати привід для відкритого вторгнення на територію України.

Як повідомив анонімний американський чиновник, Росія підготувала групу оперативників для проведення операції під чужим прапором на сході України, щоб створити привід для вторгнення до країни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua