• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Німецьке видання створило 3D-модель бункера Путіна: як виглядає укриття диктатора

Підземний комплекс господаря Кремля Володимира Путіна в палаці під Геленджиком складається з двох окремих тунелів завширшки 6 метрів та має кілька виходів

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні BILD, передає "ДС".

На основі матеріалів американського порталу Business Insider, який днями показав креслення бункера Путіна в Геленджику та російської проєктної компанії, кореспонденти BILD склали 3D-модель бункера Путіна.

За їх даними, бункер складається з тунелів завширшки 6 метрів із кількома виходами. Там є ліфт, що йде під землю на 50 метрів, а також водопровід, системи вентиляції, пожежогасіння та каналізації.

Загальна житлова площа становить 650 кв. м. Цього достатньо, щоб провести там від кількох днів до кількох тижнів. Креслення бункера датуються початком 2010-х років. Товщина його бетонних стін сягає 38 см. Що свідчить про те, що Путін уже тоді виношував плани війни та "готувався до найгіршого сценарію".

Нагадаємо, за словами очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, Росія активно почала готуватися до війни проти України ще 2007 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua