• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Обігріватиметеся нетравленням Байдена": білоруський "Кисельов" Азарьонок знову погрожує "Європці" (ВІДЕО)

Пропагандист білоруського державного телебачення Григорій Азарьонок погрожує країнам Євросоюзу перекриттям транзиту газу з боку офіційного Мінська

Григорій Азарьонок
Григорій Азарьонок / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент полум'яної мови Азарьонка був опублікований у Telegram-каналах, передає "ДС".

"…нетоплені квартири та підприємства. І не треба верещати "життєво необхідний ресурс", "не смійте!". А ви не посміли вводити санкції проти десятимільйонного народу (білорусів — "ДС") у центрі Європи? Ви не посміли готувати та закидати сюди диверсантів та терористів? Ви не посміли принижувати та ображати державу-переможця (у Другій світовій війні — "ДС") та її лідера (самопроголошеного Білорусі Олександра Лукашенка — "ДС")? Ви не посміли засудити до холодної та голодної смерті кілька тисяч ошуканих вами людей (нелегальних мігрантів, яких до кордонів Євросоюзу звозить режим Лукашенка — "ДС")?" — палає "праведним гнівом" пропагандист.

Далі Азарьонок перейшов безпосередньо до погроз Євросоюзу.

"Якщо не зрозумієте — будете байденівським (президента США Джо Байдена — "ДС") газом обігріватися — він же гегемон! Несваріння на всіх вистачить! Ну що, Європко?! Маленька, але горда Білорусь обробила вас під горіх! Тепер все — за правилами і з волі Лукашенка!", — видав полум'яну промову одіозний білоруський телеведучий.

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко пригрозив Євросоюзу перекрити постачання газу транснаціональним магістральним експортним газопроводом Ямал-Європа через запровадження санкцій проти нього.

Нагадаємо, українському глядачеві Азарьонок став відомий в березні. На самому початку однієї з програм він повідомив, що її позаплановий випуск "буде присвячений Україні — країні жебраків, вимираючого народу і Гордонів при владі". Після цього в ефір "у найкращих традиціях" кремлівської пропаганди була дана нарізка з військовими кадрами, зробленими на Донбасі. Примітно, що обстріл російськими бойовиками Маріуполя в січні 2015 року білоруські пропагандисти представили як обстріл з боку ЗСУ. Такій же маніпуляції піддалися кадри з обстрілом автобуса в Волновасі, який здійснили терористи "ДНР".

Крім того, Азарьонок своєрідно прокоментував підсумки пісенного конкурсу "Євробачення-2020", який проходив у травні.

У липні білоруський телеканал СТВ показав кадри, на яких нібито робили замах на пропагандиста режиму. Замах, повідомлялося у сюжеті, планували за допомогою пістолета, який нібито привезли з України.

У листопаді Григорій Азарьонок звинуватив Польщу в організації міграційної кризи на кордонах Євросоюзу. Він також пригрозив офіційній Варшаві та країнам Балтії "потужністю" білоруської армії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua