• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Обмінюються: Росія перекине до Білорусі до 170 танків

У контексті розгортання білорусько-російського угруповання військ до Білорусі з території РФ прибудуть близько 170 танків, до 200 бойових броньованих машин і до 100 гармат і мінометів калібром понад 100 мм

Танк російських окупантів
Танк російських окупантів / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у Twitter написав начальник департаменту міжнародного військового співробітництва, помічник міністра оборони Білорусі Валерій Ревенко, передає "ДС".

"Загальна чисельність до прибуття в РБ становитиме до 9000 о/с, близько 170 танків, до 200 ББМ і до 100 гармат і мінометів калібром понад 100 мм", — заявив він..

За словами Ревенка, як загрози безпеці союзній державі РФ і РБ розглядаються: "розгортання угруповання НАТО поблизу кордонів СД на тлі відсутності діалогу, підвищення інтенсивності заходів підготовки НАТО з наступальною тематикою, заохочення білоруських радикальних елементів для повалення законної влади в РБ".

Нагадаємо, станом на ранок 17 жовтня, українські прикордонники говорили про відсутність змін у кількості та діяльності підрозділів армії Білорусі поблизу кордону з Україною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua