• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Організатори перевороту в Німеччині вербували людей за допомогою "ясновидців", — Spiegel

До групи організаторів перевороту в Німеччині входили двоє нібито ясновидців, які мали перевіряти потенційних соратників на "благонадійність"

Реклама на dsnews.ua

Про це пише німецька газета Spiegel, передає "ДС".

У понад пів сотні обвинувачених у підготовці державного перевороту в Німеччині під час обшуків вилучили гвинтівки, пістолети калібру 9 мм, мечі, ножі, електрошокери, бойові шоломи, прилади нічного бачення та поліцейську табельну зброю. Крім того, за попередньою оцінкою, правоохоронці вилучили понад 130 тисяч євро готівкою, а також значну кількість золота та срібла. Як пише Spiegel, така кількість коштовностей "вразила" правоохоронців.

Серед членів мережі – представники найрізноманітніших професій: шеф-кухар, майстер-покрівельник, льотчик, юрист з докторським ступенем, співак-тенор, лікар (який відповідав за "духовні питання" і пожертвував групі 20 тисяч євро). Також до мережі входили двоє нібито ясновидців, які мали перевіряти потенційних соратників на "благонадійність".

За повідомленнями, група була розділена на цивільну частину, яка має внутрішню назву "Рада", і військову частину – "тіньовий уряд", який між собою називали "Нова німецька армія". Осередки мережі були також сформовані в Баден-Вюртемберзі, Саксонії та Тюрингії.

За даними прокуратури, підозрювані члени мережі об'єднані "глибоким несприйняттям державних інститутів та демократії в Німеччині", через що вони нібито планували здійснити зміну системи силовим шляхом.

Попередні дані правоохоронців свідчать, що мережа, яка планувала переворот у Німеччині, до останнього намагалася завербувати нових членів. Кілька представників лише 10 листопада провели конфіденційну зустріч на півночі Німеччини, намагаючись завербувати поліцейських. Федеральна прокуратура Німеччини має на меті з’ясувати, чи відповідають дії учасників мережі класифікації злочину як державної зради.

Як повідомляла "ДС", у Німеччині під час рейдів двадцять п'ять осіб було заарештовано за підозрою у змові з метою повалення уряду. Група ультраправих та колишніх військових планувала взяти штурмом будівлю парламенту, Рейхстаг, та захопити владу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua