• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

В Словаччині готуються до повернення Фіцо

Прем''єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, який в травні пережив замах, найближчим часом повернеться до роботи

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив віцепрем’єр, міністр оборони Словаччини Роберт Каліняк, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

За його словами, Фіцо "поступово наближається" до того, щоб бути в змозі в повному обсязі виконувати роботу голови уряду. Серед іншого, той брав участь у підготовці до саміту ЄС.

"Не можна сказати, що все йде за планом", – застеріг Каліняк, уточнивши, що замах вплинув на функціонування опорно-рухового апарату прем’єра.

Як повідомляла "ДС", 15 травня у прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо стріляли після виїзного засідання уряду. За словами свідків, які були на місці події, прем'єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю. Після замаху політика екстрено доставили до лікарні. Він пережив кілька операцій.

У Фіцо стріляв 71-річний поет Юрай Цинтула. 18 травня суд взяв його під варту. Стрілку загрожує 25 років позбавлення волі або довічне ув'язнення. 

31 травня Фіцо виписали з університетської лікарні імені Ф. Рузвельта в Банська-Бистриці, його перевели на домашнє лікування.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua