• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Парламент Канади підтримав безвіз з Україною, тепер рішення за урядом

Більшість членів федерального парламенту Канади підтримали негайне скасування візового режиму з Україною

Парламент Канади підтримав безвіз з Україною
Парламент Канади підтримав безвіз з Україною / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Депутати голосували за звіт Постійного комітету парламенту Канади, члени якого раніше підтримали запровадження безвізового режиму з Україною, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми закликаємо уряд Канади… запровадити безвізовий режим подорожей з України до Канади, в тому числі швидко видаючи електронний дозвіл на подорожі", — йдеться в ухваленому звіті.

Депутати також рекомендують уряду "збільшити кількість персоналу, аби затримки у прийомі мігрантів не стали ще довшими через чинну гуманітарну кризу".

Уряд також закликають "підтримати українців та інших мешканців країни, які постраждали від конфлікту".

"Ми засуджуємо неспровокований напад на Україну, наказ на який віддав президент росії Володимир Путін, відверто порушуючи міжнародне право", — наголошується у звіті.

Рішення щодо візового режу належать до компетенції уряду, однак законодавці можуть висловити політичну підтримку та звернутися до виконавчої влади із запитом на розгляд певного питання.

Наразі у Канаді діє спрощений режим подорожей для громадян України, однак вони повинні отримати візу перш ніж вирушати туди.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив нові санкції щодо 160 членів Ради Федерації РФ за сприяння вторгненню в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua