• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

Партія Путіна закликала поставити зброю до "ЛДНР", щоб стримати "бендерівщину"

Правляча в РФ партія "Єдина Росія" закликала керівництво країни надати терористичним "ДНР" та "ЛНР" зброю для стримування агресії

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова фракції "Єдиної Росії" у Державній Думі, передає "ДС" із посиланням на сайт політсили.

Він підкреслив, що Захід "накачує" Україну летальною зброєю та спрямовує своїх інструкторів.

За словами Васильєва, це виглядає як підготовка до бойових дій проти мирного населення, яке там мешкає.

"Винищення людей ми не можемо допустити, тому ми довго чекали, поки розумне рішення переможе у Вашингтоні, але цього не відбувається. Ми чуємо тільки про санкції і озброєння, що надходять до зони конфлікту", — додав глава фракції.

Васильєв стверджує, що сценарій колективного Заходу в Україні "нагадує повернення до нацизму та бендерівщини".

"Ми не можемо з цим миритися... У Раді Думи, у фракції, у партії ми консультувалися з цього питання і дійшли розуміння, що не можемо кинути людей на свавілля київського режиму. У зв'язку з цим ми звертаємось до керівництва нашої країни надати допомогу Луганській і Донецькій "республікам" у вигляді постачання необхідної для стримування агресії військової продукції, а також вжити всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки їхніх громадян", — резюмував політик.

Як повідомляла "ДС", перший заступник голови Ради Федерації РФ Андрій Турчак заявив, що Росія має надати підтримку бойовикам "ДНР" та "ЛНР" на окупованому Донбасі у вигляді поставок окремих видів озброєнь.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua