• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Польща розпочала "полювання" на мігрантів з Білорусі

Польські прикордонники затримали 40 осіб за незаконний перетин кордону з Білоруссю

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Прикордонної служби Польщі, передає "ДС".

Співробітники Підляського відділу прикордонної служби затримали 19 іноземців, які не мають ніяких документів, які дозволяли б їм залишатися на території Польщі.

Пізніше затримали ще 21 людину. Всі затримані — 40 громадян Афганістану: 6 дітей, 21 чоловік, 13 жінок. Їх помістили до міграційнийного центру в очікуванні рішення суду.

Як повідомляла "ДС", Литва оголосила надзвичайну ситуацію в країні через наплив нелегальних мігрантів на кордоні з Білоруссю. Влада Литви підозрює, що режим самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка свідомо спрямовує на кордон нелегальних мігрантів.

Всього з початку року литовські прикордонники затримали вже 1232 нелегальних мігранта з Білорусі — в 15 разів більше, ніж за весь 2020 рік, при цьому рекордним став останній тиждень. Тільки за останні чотири дні прикордонники Друскінінкайської застави затримали 416 осіб.

У свою чергу, Латвія запросила на кордон з Білоруссю фахівців з охорони кордону агентства Frontex. Пізніше стало відомо, що державна прикордонна охорона Латвії збирається попросити допомоги у Національних збройних сил і Міністерства оборони країни для боротьби з нелегальними мігрантами, які прориваються з боку Білорусі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua