• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Голова Європарламенту закликав прийняти до ЄС країни Західних Балкан

Голова Європарламенту Давид Сассолі виступив за розширення Європейського союзу та закликав прискорити євроінтеграцію країн Західних Балкан

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Радіо Свобода, передає "ДС".

"Розширення може принести велику вигоду як регіону, так і Європі загалом, допомагаючи забезпечити стабільний, процвітаючий та мирний континент", — сказав Сассолі.

Однак, як наголосив глава Європарламенту, те, як швидко країни Західних Балкан стануть частиною ЄС, залежить від того, наскільки успішно будуть впроваджені реформи, потрібні для європейської інтеграції.

До Західних Балкан відносять Сербію та Чорногорію, з якими ЄС вже веде переговори про євроінтеграцію, а також Албанію та Північну Македонію, які офіційно вважають кандидатами на вступ до ЄС.

До західнобалканського регіону також відносять Боснію та Герцеговину і Косово, які розглядаються як потенційні кандидати на вступ до Євросоюзу.

Нагадаємо, 17 травня глави МЗС України, Грузії і Молдови підписали у Києві тристоронній меморандум про початок посиленого співробітництва з питань європейської інтеграції під назвою"Асоційоване тріо". Створення "Асоційованого тріо" України, Грузії і Молдови схвалили у ЄС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua