• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Президентка Молдови у Бучі виступила за покарання російських воєнних злочинців

Президентка Молдови Майя Санду під час відвідин Бучі в річницю деокупації міста ї закликала до правосуддя над російськими окупантами, які вчинили воєнні злочини в Україні.

Мая Санду
Мая Санду
Реклама на dsnews.ua

Санду, яка приїхала до Бучі разом з лідерами Словаччини, Словенії та Хорватії, заявила, що Без правосуддя миру ніколи не буде, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

"Демократичні держави повинні працювати разом, щоб було проведено розслідування щодо тих, хто вчинив ці жорстокі дії, і щоб вони були покарані. Злочини повинні мати наслідки. Злочини проти людства повинні мати важкі наслідки. Ми повинні зробити це заради тих, хто загинув, хто став тимчасово переміщеною особою", — сказала президентка Молдови.

"Ми висловлюємо захоплення тими, хто відбив російську навалу. Ми згадуємо невинних жертв дітей, жінок, сотень загиблих. Немає меж брутальності російської навали. Ми відчуваємо це і в Молдові. Багато наших людей у Молдові спостерігали з сумом і страхом за тим, як спливали кров'ю Ірпінь і Бородянка, Буча", — додала вона.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua