• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Путін стверджує, що його вояки візьмуть на озброєння "найпотужніші ракети" до кінця року

Президент Росії Володимир Путін сказав, що перший російський стратегічний ракетний комплекс "Сармат" стане на бойове чергування наприкінці 2022 року

Володимир Путін
Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це Путін заявив на зустрічі з випускниками вищих військово-навчальних закладів у Кремлі, передає "ДС" із посиланням на пропагандистське видання РИА "Новости".

"Проведено успішне випробування важкої міжконтинентальної балістичної ракети "Сармат". Планується, що вже наприкінці року перший такий комплекс стане на бойове чергування", — сказав російський диктатор.

Перший запуск "Сармата" відбувся наприкінці квітня. Тоді ж Путін заявив, що "перший полк, повністю укомплектований важкими балістичними ракетами "Сармат", надійде на бойове чергування за планом наприкінці 2022 року".

Путін стверджував, що ракета може "долати всі сучасні засоби протиракетної оборони" і погрожував іншим країнам. У Міноборони РФ заявляли, що "Сармат" — найпотужніша ракета з найбільшою у світі дальністю поразки цілей.

Повідомляється, що в Ужурському ракетному з'єднанні в Красноярському краї вже ведеться підготовка головного ракетного полку до переозброєння.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua