• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

РФ розгорнула інформаційну спецоперацію в Німеччині проти українського політичного керівництва, — ГУР

Росія вчергове зробила спробу дискредитувати на Заході Україну та її політичне керівництво, розмістивши і поширивши неправдивий матеріал у німецькому виданні "Deutschland-Kurier" під назвою "Хороший пан Зеленський: його спецслужби шпигували за співробітниками ОБСЄ?"

ГУР МОУ
ГУР МОУ
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Головного управління розвідки, передає "ДС".

"Журналістам німецького видання "Deutschland-Kurier" було передано матеріали, начебто захоплені росіянами в регіональному відділенні СБУ Маріуполя. В переданих "документах" йдеться про начебто ведення спецслужбою України роботи по Місії ОБСЄ на Донбасі", — сказано у повідомленні.

За даними розвідки, для поширення матеріалу куратори з Адміністрації президента РФ задіяли так звану "фабрику фейків", яка підготувала провокаційні коментарі для соцмереж.

Серед них: "З Україною настав час закінчувати. Нехай Путін із нею розбирається", "Я не розумію, навіщо ми продовжуємо підтримувати режим, від якого з кожним днем все гірше пахне" та інші.

У розвідці констатують, що щедрі фінансові вливання країни-окупанта ще дозволяють Росії купувати лояльність окремих західних журналістів, експертів та політиків.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua