• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Російський пропагандист видав суперечливу маячню про події в Казахстані

Російський пропагандист Олександр Сладков, який підтримує "ЛДНР", заявив, що в Казахстані на протести вийшли не прості громадяни, а спеціально навчені люди

Казахстан
Казахстан
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"Стрільба триває, але це вже не "народні протести". Слюсар чи ткач не візьмуть самі зброю і не "вступлять у натовп", це вже загони. Їх шукатимуть до останнього озброєного учасника", — заявив пропагандист.

Заяву Сладкова прокоментував український журналіст, член ТКГ Денис Казанський.

"Російський пропагандист Олександр Сладков, який підтримує "ЛДНР" і складає страшні історії про "українських фашистів", закликає до придушення протестів у Казахстані і пише: слюсар чи ткач ніколи не візьмуть до рук зброю. Та що ти! А на Донбасі ти ж нам розповідаєш про простих шахтарів та трактористів, які зброю взяли", — написав він у своєму Telegram-каналі.

"І ось усе в них так. Бездарна брехня, подвійні стандарти, тупість. Коли люди віджимають тачки та грабують супермаркети в Донецьку — це мирні ополченці та антифашисти. Коли люди виходять на протести в Казахстані — це мародери, терористи, погромники тощо", — додав він.

Як повідомляла "ДС", 2 січня розпочалися протести проти підвищення цін на газ, які охопили весь Казахстан. Втім, вимоги мітингувальників розширилися з часом, протестувальники бажають не лише відставки уряду, а й викорінення корупції. У ніч проти 5 січня протестувальники почали підпалювати поліцейські автомобілі, їм відповідали гумовими кулями. 5 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв звернувся до ОДКБ за допомогою у придушенні антиурядових протестів у країні. ОДКБ погодилася направити війська до Казахстану. Російські військові 6 січня прибули до країни для виконання поставлених завдань.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua