• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Румунія на місяць заборонить ввезення зерна з України

Прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку планує звернутися до Міністерств сільського господарства та економіки з проханням продовжити заборону імпорту аграрної продукції з України на 30 днів

Реклама на dsnews.ua

Чолаку повідомив, що від прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля очікує пропозиції щодо ліцензування експорту зернових, які будуть обговорювати, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що після рішення Європейської комісії не продовжувати заборону на українську агропродукцію "жодного кілограма пшениці не було імпортовано до Румунії з України".

"Якщо будуть запити на експорт до Румунії, я обов'язково попрошу міністра аграрної політики та міністра економіки ухвалити спільний наказ про те, що терміном на 30 днів, доки все не з'ясують, обмеження буде продовжено. Повторюю: запитів немає, і хочу запевнити аграріїв, що такого, як було рік тому, вже не буде", — запевнив Чолаку.

Як повідомляла "ДС", 18 вересня стало відомо, що Україна подасть до суду на Польщу, Угорщину та Словаччину через їхню відмову скасувати заборону на імпорт української сільськогосподарської продукції.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua