• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

ЗМІ: Бюджет Пентагону у наступному році матиме рекордну суму на закупівлю озброєння

"Верхня межа" бюджету міністерства оборони США на наступний рік має перевищити $835 млрд, що буде рекордом в історії країни протягом мирного часу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Bloomberg із посиланням на власні джерела, передає "ДС".

План витрат, який президент США Джо Байден запропонує в четвер, включає "однин з найбільших оборонних бюджетів країни в мирний час": $170 млрд на закупівлю озброєнь і $145 млрд на дослідження і розробки, що є рекордними показниками за останній час.

"Хоча зброя, відправлена в Україну, виснажила запаси Пентагону, витрати на підтримку опору президента Володимира Зеленського російському вторгненню фінансуються за рахунок окремих додаткових асигнувань.

Регулярний бюджет міністерства оборони формується значною мірою через ескалацію напруженості у відносинах з Китаєм, який розглядається Пентагоном як головний потенційний претендент на військове лідерство в США", — йдеться у матеріалі.

За даними джерела видання, $13,5 млрд планується виділити на закупку, розробку та модернізацію 83 літаків F-35, також відомо про закупівлю боєприпасів великої дальності для ВПС та ВМС, які можуть бути використані у разі майбутнього конфлікту з Китаєм.

Як писала "ДС", 24 лютого Міністерство оборони США анонсувало новий пакет допомоги Україні на загальну суму 2 мільярди доларів, який допоможе посилити протиповітряну оборону нашої країни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua