• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Спікер Путіна пояснив його слова про "червоні лінії" в посланні до парламенту

Під "червоними лініями" щодо Москви, які не повинні переступати інші країни, глава Кремля Володимир Путін розуміє утиски інтересів Росії і втручання в її політичні процеси. Путін виголосив слова про "червоні лінії" у щорічному посланні до Федеральних зборів (двох палат парламенту) Росії в середу, 21 квітня

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Сказане в щорічному посланні президента Росії пояснив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков в ефірі радіостанції Комсомольская правда, передає" ДС ".

"Що стосується червоних ліній, то вони очевидні, в першу чергу це наші національні інтереси, інтереси нашої безпеки зовнішньої, інтереси нашої безпеки внутрішньої і щодо недопущення втручання кого-то ззовні в ... наші вибори або інші політичні процеси. Це недопущення образливої розмови з нашою країною, це недопущення утисків економічних інтересів нашої країни і так далі", — сказав Пєсков.

При цьому спікер Путіна не став уточнювати, кому конкретно президент Росії адресував попередження про неприпустимість перетину цих ліній.

"Ну, він же попередив Шерхана і прилипал", — жартома сказав він.

Нагадаємо, виступаючи перед Федеральними зборами, Путін заявив, що країни, які будуть "загрожувати національній безпеці" Росії, "пошкодують так, як ніхто ні про що не шкодував".

"У нас вистачить терпіння, відповідальності, здорового глузду при прийнятті будь-якого рішення. Але, сподіваюся, в відношенні Росії нікому не прийде в голову переступити червону межу. Де вона буде проходити — це ми самі вирішимо", — сказав президент Росії.

Крім того, Володимир Путін порівняв дії деяких країн щодо РФ з поведінкою шакала Табаки з твору «Книга джунглів» англійського поета і прозаїка Редьярда Кіплінга. Росію ж в цій частині своєї промови Путін порівняв з тигром Шерханом з цієї ж книги.

Примітно, що президент Росії у своєму щорічному посланні Федеральним зборам країни жодного разу не згадав про Україну. У той же час, з вуст глави Кремля опосередковано прозвучали пропагандистські тези про "державний переворот" в нашій країні.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua