• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

США можуть передати Україні легкі танки Bradley, — ЗМІ

Уряд США розглядає можливість відправлення бойових машин M2 Bradleу в Україну в рамках подальшого пакету військової підтримки

M2 Bradleу
M2 Bradleу
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Bloomberg, передає "ДС".

Як повідомляє видання, адміністрація Байдена обговорює відправку бойових машин Bradley в Україну. Проте остаточне рішення ще не прийняте.

"Bradleу забезпечить значне збільшення наземних бойових можливостей, оскільки це, по суті, легкий танк", — повідомив колишній аналітик Білого дому з оборонного бюджету Марк Канкіан, який зараз працює в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень.

Зазначено також, що на відміну від M113, які США передали Україні раніше, БМП Bradley добре озброєний потужною 25-мм гарматою та протитанковими ракетами TOW. У Сполучених Штатах багато цих бойових машин, хоча деякі з них старіші та потребують модернізації, тому запаси не є проблемою.

"Bradley швидкі та маневрені, вони відповідають нашим політичним цілям — дати українцям зброю, щоб наблизити кінець війни", — підкреслив Майкл Аллен, який обіймав посади у сфері національної безпеки за президентства Джорджа Буша, а зараз працює директором консалтингової фірми Beacon Global Strategies.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua