• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У Лаврова заявили про "завершення епохи співпраці із Заходом"

Директор департаменту зовнішньополітичного планування МЗС Росії Алєксєй Дробінін заявив, що епоха співпраці РФ із Заходом завершена й настав час позбутися ілюзій та зрозуміти, що повернення до ситуації до повномасштабноого вторгнення в Україну у відносинах з Європою та США не буде

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку Дробінін висловив у статті "Уроки історії та образ майбутнього: роздуми про зовнішню політику Росії", передає "ДС"

"Незалежно від тривалості та результату (війни в Україні — "ДС") вже зараз можна констатувати, що тридцятирічна епоха загалом конструктивної, хоч і небезпроблемної співпраці із Заходом безповоротно завершена", – йдеться в статті.

На думку представника МЗС, зараз для російської влади виникла можливість остаточно позбутися ілюзій і вийти "за межі парадигми "дружнього поглинання", що відновлювалася західними колегами після 1992 року".

"Зрозуміло, що повернення до ситуації до 24 лютого у відносинах із країнами Північної Америки та Європи не буде… Росія вступила в гостру фазу єдиноборства з агресивним альянсом недружніх держав на чолі зі США. Мета противника – завдати нашій країні стратегічної поразки, усунувши її як геополітичного конкурента", – додав він.

Нагадаємо, у кінці липня держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров провели першу телефонну розмову з початку повномасштабної війни Росії проти України

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua