• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У Пентагоні розповіли, від чого РФ намагається відвернути увагу за допомогою "референдумів"

Росія проведенням так званих "референдумів" на окупованій території намагається відвернути увагу від недосягнення своїх цілей в Україні

Пентагон
Пентагон
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу речник Пентагону Пет Райдер, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Вони не змогли досягти ширших стратегічних цілей, тому вони скоротили масштаб і змінили ці цілі. І тому ці останні спроби провести фіктивні референдуми є спробою по суті змінити наратив і відвернути увагу від того факту, що вони не досягають своїх цілей", – сказав він.

За словами Райдера, немає ознак того, що Росія має намір припинити війну найближчим часом.

Коментуючи оголошену в РФ мобілізацію, він припустив, що Москві буде важко досягти призову анонсованої кількості резервістів.

Як писала "ДС", голосування на псевдореферендумах проводилося 24-27 вересня. В СБУ кажуть, що окупанти заздалегідь "підбили підсумки" і визначили результати ще на початку вересня.

В ОБСЄ заявили, що так звані "референдуми" на окупованих територіях України є нелегальними та суперечать міжнародним стандартам.

Російські пропагандистські ЗМІ вранці 28 вересня озвучили результати псевдореферендумів за приєднання до РФ на окупованих територіях Запорізької, Херсонської, Луганської та Донецької областей України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua