• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Росії Путін звернувся до громадян із оголошенням воєнного стану: в Кремлі заявили про фейк

У кількох областях Росії на кордоні з Україною на місцевих радіочастотах передали звернення президента Росії Володимира Путіна щодо вторгнення українських військ

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Запис 5 червня опублікував Telegram-канал "7х7 – Горизонтальная Россия", передає "ДС".

За його даними, звернення прозвучало на станціях, які ведуть мовлення на Воронезьку, Курську, Бєлгородську й Брянську області. За даними "Кровавой барыни", – і в Ростовській.

Голос Путіна попереджав про оголошення воєнного стану, закликав жителів зазначених регіонів "евакуюватися вглиб території Росії, дотримуючись порядку й спокою":

"Росіяни, брати й сестри, сьогодні о 4.00 українські війська озброєні блоком НАТО за згодою й за підтримки Вашингтона вторглися на територію Курської, Бєлгородської і Брянської областей. Наші прикордонники й ЗС дали гідну відсіч силам агресора, які переважають. На території цих областей моїм наказом введено воєнний стан. Також сьогодні підпишу указ про загальну мобілізацію, тому що для перемоги над небезпечним і підступним ворогом нам потрібно об'єднати всі сили РФ. Ворог буде розбитий, перемога буде за нами", – звучить у записі.

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив пропагандистському агентству ТАСС про кібератаку.

"[Звернення] точно не було. Справді, у деяких регіонах був злом. Зокрема, я знаю, що був злам на радіо "Мир" і в деяких мережах. Зараз це вже ліквідовано, взято під контроль", – сказав він.

Декілька місцевих адміністрацій також заявили про недостовірність звернення і стабільну ситуацію в регіоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua