• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

У Саудівській Аравії жінку на 34 роки відправили за ґрати за використання Twitter

У Саудівській Аравії суд призначив громадянці країни Сальмі аль-Шехаб 34 роки ув'язнення за поширення нею дописів саудівських дисидентів у соцмережі Twitter

Жінка поширювала дописи дисидентів
Жінку відправили за ґрати за використання Twitter
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у публікації The Guardian, передає "ДС".

"Саудівську студентку університету Лідса, яка повернулася до королівства на канікули, було засуджено до 34 років за наявність сторінки у Twitter та ретвіти дисидентів й активістів", — пише видання.

Сальмі аль-Шехаб 34 роки, в неї двоє дітей. Спершу її засудили за використання інтернету "для поширення громадського неспокою й дестабілізації цивільної та національної безпеки".

"Прокурор попросив суд розглянути усі злочини, у вчиненні яких її підозрюють. Апеляційний суд у понеділок оголосив новий вирок: 34 роки у в’язниці, після чого ще 34 роки заборони на подорожі", — зазначають журналісти.

Жінку звинувачують у тому, що вона "сприяла охочим спричинити громадські заворушення та розхитати цивільну та національну безпеку".

В аль-Шехаб було менш як 150 читачів в Інстаграм та понад 2500 у Twitter.

Як писала "ДС", російські спецслужби хитрістю виманюють у цивільних українців координати для ракетних ударів за допомогою квест-програми.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua