• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.2
Спецпроєкти

У Білорусі почали розсилати повістки - вчать населення мобілізуватися

У Гомельській області Білорусі з 22 червня по 1 липня відбуваються планові навчання з військовими комісаріатами

У Білорусі почали розсилати повістки
У Білорусі почали розсилати повістки
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив військовий комісар Гомельської області Андрій Кривоносов, передає "ДС" із посиланням на "Белту".

Йдеться про "планові" мобілізаційні навчання з військовими комісаріатами та організаціями Збройних Сил, що дислокуються на території регіону, з метою підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності військових комісаріатів, удосконалення військових знань та практичних навичок військовозобов'язаних. Збори акумулюють усі райони області.

Тим часом військовий експерт Олег Жданов в ефірі у російського правозахисника Марка Фейгіна розповів, що у Білорусі почалися "навчання з мобілізації", військкомати розсилають повістки військовозобов'язаним.

Жданов повідомив, що "навчання" триватимуть до 8 липня. При цьому Білорусь закрила для всіх свій повітряний простір, хоча в цю країну і так ніхто, крім російських окупантів, не літає.

"У Білорусі почалися навчання з військкоматами, і там військкомати розіслали повістки. Вони будуть проводити навчання з мобілізації військовозобов'язаних", – сказав експерт.

За його словами, мобілізованих білорусів повинні зібрати у військкоматах, починаючи з 17-18 червня.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський зібрав засідання ставки головнокомандувача та доручив перевірити готовність до можливого нового вторгнення з території Білорусі у чотирьох областях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua