• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У ЮНІСЕФ назвали головні загрози закриття шкіл через карантин

Дитячий фонд ООН стурбований обмеженим доступом дітей до освітніх послуг через пандемію коронавірусної хвороби

Майже рік не працюють школи, в яких навчаються 168 млн дітей
Майже рік не працюють школи, в яких навчаються 168 млн дітей
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у звіті ЮНІСЕФ, передає "ДС".

Організація зазначає, що майже рік не працюють школи, в яких навчаються 168 млн дітей у всьому світі, а кожна сьома дитина (близько 214 млн) пропустила три чверті занять.

У 14 країнах світу школи здебільшого залишалися закритими в період з березня 2020 року по лютий 2021. Дві третини цих країн розташовані в Латинській Америки та в регіоні Карибського басейну, тож кількість школярів, які постраждали через перерване навчання, досягла майже 98 млн. З цих 14 країн найдовше школи залишалися зачиненими в Панамі, Сальвадорі, Бангладеші та Болівії.

"Для більшості учнів в усьому світі школа — це місце, де вони спілкуються з однолітками, знаходять підтримку, мають доступ до медичних послуг та засобів імунізації, а також забезпечені повноцінним харчуванням. Що довше залишаються зачиненими школи, то довше не задовольняються найважливіші потреби дітей", — вважають у ЮНІСЕФ.

Експерти організації підрахували, що понад 888 млн дітей у світі продовжують страждати від зривів процесу освіти через повне або часткове закриття шкіл.

"Ми не можемо дозволити другий рік обмеженого або навіть позакласного навчання для цих дітей. Треба не шкодувати зусиль, щоб залишати школи відкритими, або зробити їх пріоритетом для відкриття", — заявила виконавча директорка ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Як писала "ДС", у ЮНІСЕФ заявили, що внаслідок суттєвого падіння рівня планової вакцинації серед дітей на сході України, зокрема у зоні збройного конфлікту, серед місцевого населення за кілька років може розпочатися епідемія кору.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua