• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Франції вводять "вакцинний пропуск": Що чекає на українських туристів

Французький Сенат схвалив у першому читанні законопроєкт про "вакцинний пропуск". Він потрібен для відвідування музеїв, театрів, ресторанів та інших громадських місць

У Франції вводять "вакцинний пропуск";
У Франції вводять "вакцинний пропуск";
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні The Guardian, передає "ДС".

У виданні зазначили, що законопроєкт спрямований у першу чергу на посилення існуючих заходів з метою подолання кризи в галузі охорони здоров'я, зокрема шляхом заміни санітарного пропуску вакцинним і активізації боротьби з підробленими перепустками, наголошується в прес-релізі Сенату.

Після голосування в Сенаті наступним етапом, як відзначають французькі парламентарії, стане розгляд законопроєкту в ході засідання спеціального об'єднаного комітету, що складається з семи депутатів Нацзбору і семи сенаторів.

Якщо комітет дасть позитивну оцінку, то законопроєкт далі буде винесено на остаточне голосування двох палат парламенту. Якщо ж комітет відхилить документ, то в парламенті будуть проведені нові дебати.

Для вступу закону в силу документ повинен бути підписаний президентом Франції Емманюелем Макроном.

Довідка. "Вакцинний пропуск" буде обов'язковий для доступу в музеї, театри, кафе, ресторани і при поїздках на далекі відстані. На відміну від діючого зараз санітарного пропуску, він буде видаватися тільки на підставі повної вакцинації (дві основні ін'єкції дозволених в ЄС препаратів і бустерне щеплення).

При цьому перенесене захворювання COVID-19 враховуватися не буде, як і наявність негативних результатів тесту на коронавірус.

Нагадаємо, 1 грудня уряд Франції прийняв рішення посилити умови в'їзду в країну. Нові карантинні заходи пояснили появою штаму "Омікрон".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua