• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

ВООЗ розказала, скільки країн вже "підкосив" індійський штам коронавірусу

У 44 країнах світу виявили індійський штам коронавірусу B.1.617. Саме його вважають причиною другої хвилі коронавірусу в Індії

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать нові дані Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) у щотижневому епідеміологічному бюлетені, передає "ДС".

За даними ВООЗ, штам B.1.617 викликає "занепокоєння на глобальному рівні", аналогічно з трьома іншими варіантами COVID-19 — з Великої Британії, Південної Африки і Бразилії.

Як зазначається, в цілому кількість нових випадків зараження та смерті від коронавірусу у світі за останній тиждень дещо зменшилася, і склала понад 5,5 млн і понад 90 тис. відповідно. Зокрема спостерігається зниження нових випадків у регіонах Європи та Східного Середземномор’я. Водночас у Південно-Східній Азії зареєстровано на 6% більше нових випадків зараження.

Рівень смертності збільшився у Південно-Східній Азії та західній частині Тихоокеанського регіону.

За даними організації, на Індію припадає 95% випадків зараження та 93% смертей у регіоні, а також 50% випадків захворювання та 30% випадків смерті у світі, зареєстрованих за останній тиждень.

Нагадаємо, раніше ВООЗ змінила класифікацію "потрійного мутанта" коронавірусу, який зафіксовано в Індії, на "небезпечний варіант", що загрожує всьому світові.

Як повідомляла "ДС", з 2 травня до України заборонений вʼїзд іноземцям, які прибули з Індії або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів. За словами голови МОЗ Максима Степанова, цей різновид COVID-19 більш агресивний, ніж штами з ПАР і Великої Британії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua