• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Європейський боксерський союз ухвалив рішення щодо участі російських та білоруських спортсменів

Керівна організація в європейському боксі – Європейський боксерський союз (EBU) – вирішила продовжити обмеження для білоруських і російських спортсменів на невизначений термін

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила віцепрезидентка Ліги професійного боксу України Аліна Шатернікова, передає "ДС" з посиланням на допис функціонерки у Facebook.

Продовжити відсторонення боксерів із Росії та Білорусі від усіх змагань під егідою EBU вирішили на засіданні ради директорів організації. Керівний орган союзу залишив у силі попередні рішення EBU.

Європейський боксерський союз торік у березні відсторонив росіян і білорусів від змагань у відповідь на воєнну агресію РФ щодо України. Боксери з Росії та Білорусі були виключені з усіх рейтингів організації, а також були позбавлені права на ліцензовані поєдинки. Тепер ці обмеження будуть чинними до кінця війни.

"Президент EBU Пітер Штукі (Швейцарія) додав, що у питанні ізоляції російських і білоруських спортсменів, функціонерів не може бути жодних компромісів, доки в Україні триває війна. Усі члени Ради директорів EBU одноголосно підтримали збереження повного пакета санкцій", – написала Шатернікова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua