• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Захарова журиться: США вигнали російських "дипломатів", але нібито не дають їх забрати

Влада США нібито не видала дозвіл на приліт російського спецрейсу для вивезення російських дипломатів, яким було наказано залишити територію Штатів

Марія Захарова
Марія Захарова
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, повідомляє "ДС".

"Вашингтон відзначився черговим ворожим стосовно нашої країни кроком, не видавши дозволу на приліт у США спецрейсу державіації Росії, який мав відвезти на Батьківщину співробітників російських закордонних установ та членів їхніх сімей", — заявила політик.

У ньому пояснюється, що "літак повинен був прилетіти за нашими колегами, кому Держдепартамент раніше ультимативно наказав залишити територію США до кінця поточного місяця".

"Така зухвала поведінка американської влади без відповіді не залишиться", — погрожує російська "дипломатка". — "Як ми раніше попереджали, у разі відмови у допуску російського спецборту неминуче підуть контрзаходи, у тому числі асиметричного характеру, про які ми повідомимо в установленому порядку дипломатичними каналами".

Зазначимо, що "контрзаходи" від російської сторони очікуються ще з 5 березня — тоді вперше з Росії до Вашингтона вилетів президентський борт Кремля забрати висланих із Штатів російських дипломатів. Через закриття неба над ЄС літак мав летіти через Північний Льодовитий океан.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua