• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Замах на Фіцо: стало відомо, від яких проблем постійно страждатиме політик

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, який пережив замах, ймовірно, матиме постійні проблеми з опорно-руховим апаратом

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр оборони Словаччини Роберт Калиняк, передає "ДС" з посиланням на Euronews.

"Його здоров'я все ще далеке від ідеального. Після вогнепального поранення в живіт ці органи не працюють так, як вони працювали, коли тобі було 17 або 30. Це все ще дуже нестабільно. У рамках його регулярної реабілітації лікарі роблять все вони можуть переконатися, що він може виконувати свою роботу на повну силу, і ми наближаємося до цього", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 15 травня у прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо стріляли після виїзного засідання уряду. За словами свідків, які були на місці події, прем'єр підійшов до людей, які вітали його, і саме тоді пролунало кілька пострілів. Після цього очільник уряду впав на землю. Після замаху політика екстрено доставили до лікарні. Він пережив кілька операцій.

У Фіцо стріляв 71-річний поет Юрай Цинтула. 18 травня суд взяв його під варту. Стрілку загрожує 25 років позбавлення волі або довічне ув'язнення. 

31 травня Фіцо виписали з університетської лікарні імені Ф. Рузвельта в Банська-Бистриці, його перевели на домашнє лікування.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua