Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Олександр Попов навчить Кличка, як управляти столицею

Вторник, 19 Августа 2014, 11:55
Екс-«регіонали» не збираються міняти тактику – вони продовжать співати свою улюблену пісню про «папєрєдніків»

Поки що екс-очільник Києва Олександр Попов не збирається балотуватися в депутати, але поступово починає повертатися до публічного життя. Тим більше, що його інтереси продовжує лобіювати Сергій Льовочкін, який, наразі, отримав індульгенцію недоторканності. Сам Попов поки залишається під слідством, але стараннями "покровителів" справа максимально затягується і поки суд прийняв рішення про повторний перегляд в першій інстанції (читай - рішення відкладено на 4-6 місяців).

Тепер же Попов приміряє на себе лаври експерта з питань ЖКГ і намагається пояснювати всім нам, як боротися з підвищенням тарифів. Він розродився статтею "Нові тарифи: чого чекати і як вижити" в газеті "Капитал", яка, нагадаємо входить в сферу інтересів Сергія Арбузова. Суть цієї статті - навчити всіх нинішніх малопрофесійних керівників міста і країни, як боротися з ростом тарифів.

Перш за все Попов розказав, як здорово жилося при Азарову, коли місто отримувало 4 млрд. дотації на компенсацію тарифів. При цьому він забув сказати, що всі ці гроші йшли переважно в кишеню Рінату Ахметову, який так і не зміг модернізувати "Київенерго", бо грошей ні на що не вистачало. Потім Попов розповів, що треба розширити категорії пільговиків для отримання субсидій. При цьому він не сказав, що заважало йому всі ці категорії розширяти, коли вся повнота влади була в його руках. І нарешті апофеоз статті - Попов пропонує надати пільгові кредити для встановлення лічильників тепла і води. Тут же він пояснює, як тяжко живеться бізнесу, який не може викласти велику суму за лічильники. На таке просте питання: чого він не ввів систему пільгового кредитування, поки керував містом, Попов навіть не збирається відповідати. Він просто вчить нас жити.

Саму по собі цю статтю можна було б проігнорувати, якби не одне "але". Справа в тому, що "регіонали" знову починають заводити стару шарманку про папєрєдніків, тільки в новому форматі. Так Борис Колесников, якому, судячи з усього вже вирішили пробачити Євро-2012, піариться на люстрації і пропонує нам радикальні люстраційні закони. Тигіпко розповідає про те, як він підніматиме економіку. Попов пояснює нам, як правильно будувати ЖКГ, яке він планомірно валив. Залишилося лише дочекатися, як Микола Азаров прошамкає нам із Калуги про те, як би він збалансував бюджет і не допустив обвалу гривні.