Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Шляхетний благодійник. Чому Коболєв не виписав собі штраф за програш Коломойському

Вторник, 29 Января 2019, 08:57
Андрій Коболєв заявив, що всю свою зарплату віддаватиме на благодійність. Правда ж благородно?

Але є кілька простих питань, про які Андрій Коболєв мовчить і далі мовчатиме.

1. Банальне етичне запитання: чи справді щирий благодійник на весь світ кричить, що він благодійник, якщо це, звичайно, не піар?

2. Зарплата Коболєва за рік складає 1,8 млн доларів. За суд із "Газпромом", як писали ЗМІ, Коболєв отримав 10 млн доларів. Але тоді Андрій Коболєв чомусь ні копійки не передав на благодійність. Мабуть, діти і сім'і загиблих на фронті не достойні того, щоб такі гроші на них тратилися.

3. Окрім зарплати самого Коболєва має бути переглянута і зарплата інших достойників НАК "Нафтогаз". Але ці достойники про благодійність мовчать. Мабуть, зарплати Коболєва вистачить для благодійності.

4. Найголовніше. Зарплата Коболєва - це в тому числі і наші з вами гроші. Дуже круто взяти наші гроші і потратити їх на благодійність..

Є ще пара моментів, які я не можу оминути. "Нафтогаз" програв суд колишнім власникам "Привату". Чому Коболєв не виписав собі штраф? "Укргазвидобування", яке входить в структуру "Нафтогазу" провалила програму нарощування видобутку газу. За це керівника компанії звільнено, але мінус один мільярд кубів газу ніяк не вплинув на зарплати і бонуси керівництва самого "Нафтогаза".

Больше новостей о политической жизни Украины читайте в рубрике Государство

загрузка...