Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

В інтернет потрапило відео з новими подробицями інтимного життя радикалів

Четверг, 23 Октября 2014, 16:45
Відеозапис стрімко набрав популярність та швидко розповсюдився соціальною мережею та через відеохостинги

В інтернет мережі з'явилося гей порно відео, в якому фігурує людина схожа на Андрія Карпенка - 89 номер списку Радикальної партії Олега Ляшка. Повідомляє "ДС" з посиланням на Еspreso.tv.

Так на відео людина, схожа на Андрія Карпенка, вступає в сексуальні стосунки з невідомим чоловіком у масці.

Відеозапис стрімко набрав популярність та швидко розповсюдився соціальною мережею та через відеохостинги.

Оскільки з етичних міркувань пряме посилання на відео не може бути розміщене, відповідний запис, зокрема, можна знайти за запитом "РПЛ" на сайті "Тарасова правда" та відеохостингах netu.tv, vid.me.

За інформацією, поданою до ЦВК, Андрій Карпенко - член Радикальної Партії Олега Ляшка, активіст Львівської міської організації Радикальної партії, аспірант кафедри

етнології Львівського національного університету імені Івана Франка, народився 2 сiчня 1991 року, проживає в місті Самбір Львівської області.

Це вже не перший сексуальний скандал, пов'язаний з Радикальною партією та її активістами.

Нагадаємо раніше, очільник партії Олег Ляшко зізнався у своїх сексуальних стосунках з чоловіком на ім'я Боря. Відповідне відео було розміщено на YouTube, знято у 1993 році. На ньому - допит Ляшка слідчим прокуратури Києва. На допиті Ляшка розпитували про стосунки з чоловіком на ім'я Боря. В одному з епізодів Ляшко визнав, що вступив з ним у статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по службі.

Теги: #Олег Ляшко