Для тех,
кто не делает
поспешных выводов

Визначився володар титулу «Автомобіль 2015 року в Україні»

Суббота, 14 Февраля 2015, 13:19
12 лютого 2015 року в рамках круглого столу «Автобізнес України 2015 у новітних умовах» відбулося нагородження переможців Всеукраїнської акції «Автомобіль року в Україні 2015»

Організатором Всеукраїнської акції "Автомобіль року в Україні" традиційно виступила Медіагрупа "Автоцентр" за участі Клубу автомобільних журналістів України та за підтримки Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Імпортерів та Дилерів, Транспортної академії України, Асоціації автовиробників України "УкрАвтопром" та Федерації роботодавців автомобільної галузі України.

Всеукраїнська акція "Автомобіль року в Україні 2015" визначає найкращі автомобілі, презентовані в Україні з 20 листопада 2013 року до 20 листопада 2014 року за результатами голосування Громадського та Журналістського журі.

До Громадського журі ввійшли всі бажаючі громадяни України, які заповнили анкету на сайті autoroku.ua. Цього року учасників виявилося більше 55 000.

Журналістське журі акції представляли 24 члени Клубу автомобільних журналістів України, які обирали переможця, керуючись власним досвідом із тестування автомобілів.

Голоси обох журі враховувались у співвідношенні 50 на 50. Оргкомітет та спеціально створена Наглядова рада акції забезпечували об'єктивність результатів.

До участі в акції було представлено 40 автомобілів-учасників, які розподілились у 12-ти номінаціях.

Подробиці на сайті - www.autoroku.ua

Форум представників автобізнесу, який проходить перед оголошенням результатів акції "Автомобіль року в Україні", цього разу був найбільш представницьким за всю його історію. На круглий стіл у Національному транспортному університеті зібралися не тільки перші особи автомобільних дистриб'юторів та імпортерів, керівники профільних асоціацій, а й представники влади - народні депутати, заступник адміністрації Президента і працівники міністерств.

Відрадно, що головні проблеми авторинку були почуті чиновниками високого рангу і ця зустріч повинна стати початком ефективного діалогу між автомобільним бізнесом і владою.