• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Найбільша криптобіржа світу Binance повністю йде з Росії

Світовий криптогігант Binance оголосив, що уклав угоду про продаж усього свого російського бізнесу компанії CommEX

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві криптобіржі, передає "ДС".

"З метою забезпечення планомірного переходу наявних користувачів на іншу платформу, процес відключення займе до одного року. Усі активи поточних російських користувачів у безпеці та надійно захищені", — йдеться у повідомленні.

"Дивлячись у майбутнє, ми визнаємо, що робота в Росії несумісна зі стратегією Binance щодо дотримання вимог", — заявив директор з дотримання нормативних вимог біржі Ной Перлман.

"Під час організованої та послідовної міграції користувачів Binance спільно з CommEX вживуть усіх необхідних заходів для інформування користувачів про процедуру перенесення їхніх активів на платформу CommEX. Нові користувачі, які пройшли процедуру верифікації персональних даних, будуть частково перенаправлені на платформу CommEX", — пояснили в біржі.

Зазначається, що протягом наступних кількох місяців Binance закриє біржові сервіси та інші бізнес-напрямки в Росії.

Фінансові подробиці угоди не розголошуються. При цьому в рамках цієї угоди Binance повністю припиняє свою діяльність у Росії.

"У рамках цієї угоди у Binance не залишиться права на отримання частини прибутку після продажу і можливості зворотного викупу часток у бізнесі", — пояснили в Binance.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua