• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Полтавська обласна державна адміністрація другий рік поспіль стає першою за ефективністю ремонтів місцевих доріг

У 2021 році на Полтавщині було використано 100% коштів, передбачених на відновлення місцевих доріг в області

Реклама на dsnews.ua

Це найкращий показник серед областей України, повідомив т.в.о. голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін.

"У 2021 році ми планували відремонтувати 80 км місцевих доріг. Натомість за програмою Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" відновили 116 км автошляхів – на 40% більше, ніж передбачали, – пояснив Дмитро Лунін. – Таких результатів досягли завдяки чіткій організації та злагодженій роботі всіх відповідальних служб області".

За словами т.в.о. голови ОДА, ці показники означають, що кошти пішли на підвищення комфорту життя людей, а не повернулися в бюджет. Усі заплановані ремонти місцевих доріг виконані своєчасно та в повному обсязі. Крім запланованого фінансування від держави, Полтавська ОДА вдруге залучила крупні інвестиції з державного банку на ремонт доріг, минулого року в розмірі 270 млн грн.

"Також обласна адміністрація налагодила співпрацю з громадами. Вони виділили на співфінансування ремонту автошляхів понад 125 млн грн у 2021 році", – зазначив Дмитро Лунін.

Він додав, що загалом на будівництво, ремонт і утримання місцевих доріг області залучили 2,1 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua