• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Реакція на анексію: США внесли до санкційного списку російських топ-посадовців та їхні сім’ї

Міністерство фінансів США у п’ятницю, 30 вересня, оголосило про розширення санкційного списку щодо Росії у зв’язку з анексією чотирьох областей України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у пресрелізі американського Мінфіну, передає "ДС".

У санкційному списку з’явилися 14 юридичних осіб із російського військово-промислового комплексу, троє ключових керівників російської фінансової інфраструктури, найближчі родичі деяких російських високопосадовців, а також 278 членів російського парламенту за сприяння проведенню Росією фейкових референдумів та спробі анексії суверенної української території.

Серед них – родичі міністра оборони РФ Сергєя Шойгу, дружина і син заступника секретаря Ради безпеки РФ Дмитрія Медведєва, мера Москви Сергєя Собяніна, глава Центробанку Ельвіра Набіулліна та її заступники, депутатка РФ Валентина Терешкова тощо.

Крім того, Мінфін США додав 57 юросіб із Китаю, Вірменії та Білорусі до переліку організацій, які порушують експортний контроль США.

Окремо Державний департамент США запроваджує санкції проти членів сім'ї мера Москви Сергєя Собяніна, який також є членом Ради безпеки Росії, та візові обмеження щодо громадянина Росії Очур-Суге Монгуша за катування українського військовополоненого.

Державний департамент також запроваджує візові обмеження щодо 910 осіб, зокрема військовослужбовців Російської Федерації, білоруських військових посадовців та російських "маріонеток", які діють на окупованих Росією територіях України.

Як писала "ДС", російський диктатор Володимир Путін оголосив, що Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська області України "увійшли" до складу Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua