• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Сучасні технології і культура колаборацій. Як INTERTOP вкладається в перемогу і формує майбутнє fashion-індустрії

Найбільший fashion-ритейлер країни не просто зростає сам, а й допомагає іншим бізнесам, дбаючи про майбутнє галузі

У 2022-2023 рр. компанія INTERTOP Ukraine пройшла шлях від швидкої адаптації і сміливих рішень до стабільної роботи
У 2022-2023 рр. компанія INTERTOP Ukraine пройшла шлях від швидкої адаптації і сміливих рішень до стабільної роботи
Реклама на dsnews.ua

Повномасштабне російське вторгнення в Україну кардинально змінило звичайне життя українських компаній: окупація міст, обстріли інфраструктури та магазинів, порушення або повна зупинка логістичних ланцюжків, міграція людей. В такий час бізнесу доводиться ухвалювати миттєві рішення та заходи, щоб убезпечити людей і забезпечити їх роботою, зменшити збитки, та давати можливість клієнтам купувати те, що вони хочуть.

Період 2022-2023 рр. став переломним і для INTERTOP Ukraine, яка пройшла шлях від швидкої адаптації і сміливих рішень до стабільної роботи.

Час швидких рішень

24 лютого 2022 р. — точка відліку часу від розгубленості до нових реалій. В перший день війни, компанія ухвалила рішення закрити всі магазини і зупинити роботу сайту INTERTOP.UA, виплатити зарплату всім співробітникам наперед і дати можливість евакуюватись, рятуючи себе й свої сім'ї від загрози бойових дій. Проте робота швидко відновлювалась: вже наприкінці лютого відкрився магазин у Львові, далі — в інших містах.

На це впливали різні фактори, але головне — це запит від співробітників з регіонів, які на той час здавалися більш безпечними, та попит і звернення клієнтів.

Велику роль у цьому відіграла саме омніканальність і технологічність. Клієнти могли зробити замовлення у зручному застосунку чи на сайті, а забрати в магазині чи у поштових відділеннях. Компанія ще активніше взялася використовувати соціальні мережі, які стали своєрідним онлайн-містком: українці дізнавались усі актуальні новини про відкриття магазинів, допомогу військовим тощо.

Навіть у той непростий час в INTERTOP створювали нові робочі місця. Сплачуючи податки, бізнес тим самим підтримує економіку країни. У той же час, чимало співробітників з перших днів волонтерили, долучилися до лав ТрО і ЗСУ, а також до кібервійськ. Також компанія віддавала одяг та взуття на потреби ТрО та ЗСУ. Загалом передали на благодійність речей і фінансової допомоги на суму понад 25 млн грн.

Реклама на dsnews.ua

Культура колаборацій

Воєнний час вимагає і трансформацій, і єдності. Тому INTERTOP активно розвиває напрямок fashion-колаборацій. За час великої війни вона запустила спільні проєкти з фандрейзинговою платформою UNITED24. Патріотична продукція з таких колаборацій мала шалений успіх. 100% прибутку від продажів іде на допомогу ЗСУ. Крім того, усі речі були пошиті в Україні. Таким чином вдалося підтримти вітчизняні виробництва і невербально, через речі, продемонструвати позицію щодо війни.

Компанія активно розвиває напрямок fashion-колаборацій

Компанія долучилася до Благодійної ініціативи "Операція Єдність", що була ініційована БО "МБФ "Повернись живим" й франдрайзинговою платформою UNITED24, переказавши 1 млн грн на закупку дронів-камікадзе для наших військових.

Бізнес усвідомлює, що кількість ветеранів російсько-української війни буде зростати, і вони, як і наші воїни на фронті, потребують психологічної й фізичної підтримки вже зараз. В межах благодійної ініціативи "Підтримай нескорених" спільно з БФ "Повернись живим" компанії вдалося зібрати понад 12 млн грн для участі поранених військових та ветеранів ЗСУ у спортивних заходах, та підготовки і забезпечення національної збірної України під час участі в Invictus Games — міжнародних змаганнях для військових, які зазнали поранень. Змагання відбувалися у Дюссельдорфі 9-16 вересня, і українська збірна здобула рекордну кількість нагород за всю історію цих змагань — 34 медалі: 12 золотих, 14 срібних і 8 бронзових.

Крім того, в ІNTERTOP створили чуттєві, глибокі й водночас універсальні колекції одягу і взуття у колабораціях з українськими брендами, музичними виконавцями, українським анімаційним фільмом (CHER’17, "Мавка", Kalush Orchestra); провели соціально-важливі комунікації з українськими медіа і лідерами думок.

Кожна така співпраця викликала справжній ажіотаж серед українців і продовжує відгукуватись в серцях людей. Таким чином компанія об’єднує усіх, хто створює fashion і споживає його. Вона не просто зростає сама, й допомагає це робити іншим українським бізнесам, а клієнтам — отримувати задоволення від шопінгу.

В INTERTOP кажуть, що фраза Brave Like Ukraine стала девізом компанії. Залишаючись найбільшим fashion-ритейлером в Україні, компанія працює заради перемоги, захищаючи майбутнє української fashion-індустрії.

    Реклама на dsnews.ua