• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Чат-бот зі ШІ від Маска, якого так нахвалював мільярдер, назвав Ілона педофілом

Чат-бот зі штучним інтелектом Grok від Ілона Маска, який мільярдер пропонує як нову додаткову опцію підписки Premium+ в сервісі мікроблогів X (Twitter), нібито назвав власника компаній SpaceX і Tesla педофілом

Ілон Маск
Ілон Маск / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідні скріншоти оприлюднені в соцмережі X (Twitter), передає "ДС".

На одному з них видно скрін, зроблений нібито під час спілкування з Grok, на якому чат-бот "підтверджує, що Ілон Маск є педофілом".

Зазначимо, раніше Маск неодноразово розхвалював Grok, називаючи його "базованим" і "мудрим". Крім того, одіозний мільярдер підкреслював, що його чат-бот значно кращий за конкурента — ChatGPT.

Пізніше Маск пообіцяв, що Grok стане краще, оскільки наразі це лише бета-версія чат-бота.

Зазначимо, у США Grok уже пропонують у спеціальній підписці X (Twitter), яка називається Premium+. Вартість річної підписки становить 168 доларів. Також є опція щомісячної оплати за $16.

Нагадаємо, Disney, як і низка інших великих компаній, минулого місяця відмовилася від реклами у Twitter, після того, як Ілон Маск публічно схвалив антисемітську теорію змови, популярну серед расистів.

22 листопада Маск, після антисемітського скандалу, прийняв рішення направити всі доходи від контенту, пов'язаного з війною в Секторі Гази, на гуманітарну допомогу до ізраїльських лікарень та міжнародних гуманітарних організацій.

27 листопада Маск, перебуваючи з візитом у Ізраїлі, заявив, що хотів би допомогти відновити Газу після завершення війни з ХАМАСом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua