• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Дуров анонсував появу платної версії Telegram

Месенджер Telegram офіційно заявив про запуск платної версії, яка включатиме додаткові послуги

Telegram запускає платну версію
Telegram запускає платну версію
Реклама на dsnews.ua

Про це засновник месенджера Павел Дуров повідомив у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Він зазначив, що через суттєве зростання кількості користувачів з моменту заснування Telegram у 2013 році зросли і витрати на сервер. Досі месенджер не запроваджував жодних додаткових обмежень на завантаження медіа, файлів та чатів.

"Проблема в тому, що якби ми зняли всі обмеження для всіх, витрати на наш сервер і трафік стали б некерованими, тож вечірка, на жаль, закінчилася б для всіх", – пише він.

Виходом з ситуації став Telegram Premium, який зробить розширені послуги платними. При цьому, наголосив Дуров, наявні безкоштовні послуги змін не зазнають. Платна підписка з’явиться цього місяця і дозволить підписниками також першими отримувати всі оновлення месенджера.

Дуров зазначає, що у безкоштовній версії і надалі з’являтимуться нові функції, а також користувачі без підписок зможуть користуватися такими перевагами Premium як переглядати великі документи, медіа та наклейки, надіслані користувачами Premium.

"Хоча наші експерименти з рекламою, орієнтованою на конфіденційність, у загальнодоступних каналах "один до багатьох" були більш успішними, ніж ми очікували, я вважаю, що Telegram має фінансуватися передусім його користувачами, а не рекламодавцями. Таким чином, наші користувачі завжди залишаться нашим головним пріоритетом", – резюмував Дуров.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua