• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Рейтинг психопатів. Чому водії BMW та електромобілів небезпечніші за інших

Дослідження проводилося у вигляді опитування, у якому взяли участь 2 тис. водіїв авто різних марок та моделей

Водії автомобілів деяких марок з більшою ймовірністю демонструватимуть ненормальну антисоціальну поведінку
Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

Дорожня лють та інша неналежна поведінка під час водіння – це проблема. І вона все серйозніша. Нехай такого роду інциденти можуть статися будь-якої миті, проте, як показало одне дослідження, їх все ж таки можна іноді передбачити.

За даними компанії Scrap Car Comparison, водії автомобілів певних марок з більшою ймовірністю демонструватимуть ненормальну антисоціальну поведінку і ведуть себе, як психопати. І згідно з цими даними, найзлісніші порушники — це водії BMW.

Дослідження проводилося у вигляді опитування, в якому взяли участь 2 тис. водіїв авто різних марок та моделей, та включало 12 питань, які дозволяють визначити, який бал у людини за шкалою психопатії.

Результати респондентів оцінювалися за шкалою від нуля (відсутність психопатії) до 36 (ймовірність психопатії), середній бал – 6,6. Водії BMW набрали майже вдвічі більше від середнього — 12,1 бали, за ним йдуть водії Audi — 11,7.

При цьому найвищий показник щодо наявності психопатичних схильностей і поведінки спостерігається у водіїв електромобілів — 16 балів з 36…

Ось 10 брендів авто, водії яких мають найсерйозніші психопатичні нахили:

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua