• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

У Британії вперше використали гарнітуру Vision Pro від Apple під час хірургічної операції

У Великій Британії новітню гарнітуру Vision Pro від компанії Apple вперше використали під час хірургічної операції на хребті пацієнта чоловічої статі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі Daily Mail, передає "ДС".

Пристрій став у нагоді в приватній Лікарні Кромвеля (Cromwell Hospital) у Лондоні. Тут Vision Pro застосували під час операції. Гарнітуру носила медсестра, яка працювала разом із хірургом на ім’я Саїд Афтаб, щоб допомогти підготуватися, стежити за процедурою та вибрати інструменти. Vision Pro дозволяла бачити реальний світ, але з накладеними віртуальними екранами, які відображали життєво важливу інформацію про оперативне втручання та пацієнта.

За словами хірурга, програмне забезпечення здатне перетворити операційну медсестру, з якою він ніколи не працював – що є звичайним явищем – на людину з десятирічним досвідом роботи.

ПЗ також дає змогу записувати кожен етап операції. Це дозволить оцінити, наскільки добре операція пройшла порівняно з аналогічними процедурами, виконаними іншими хірургами.

Медсестра, із якою поспілкувалося видання, позитивно ставиться до застосування цієї технології в медицині. На її думку, вона змінила правила гри. А ще – вона виключає людську помилку та додає впевненості.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua