• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Секрети популярності iPhone 13: чому смартфон купують у 2024 році

У 2022 році на зміну iPhone 13 прийшов iPhone 14. Рівно через рік купертинівці анонсували iPhone 15. Лічені місяці відокремлюють від довгоочікуваної презентації шістнадцятого покоління "яблучних" смартфонів

Реклама на dsnews.ua

Попри таку кількість, тринадцятий Айфон не поспішає здавати позиції. Навпаки, він популярний і дає фору моделям сторонніх виробників

Попит на базовий iPhone 13 легко пояснити. Технічні переваги та адекватна вартість — те, завдяки чому девайс викликає інтерес.

Дизайн

Зовні тринадцятий Айфон схожий на "п'ятнадцятку". Той самий корпус-плитка, подвійна камера з діагонально розташованими датчиками, дисплей з мінімальними рамками. Кольорова палітра — багатша на один відтінок. Усього виробник пропонує 6 варіантів:

1. білий і чорний у фірмовому виконанні Apple — Starlight та Midnight;

2. зелений, синій та рожевий – для поціновувачів яскравих рішень;

3. червоний — символ добрих справ.

Наявність "моноброви" можна вважати недоліком та перевагою. З одного боку, вона забирає екранний простір, непрактична. З іншого боку — телефон відомий, це візитівка Айфонов, представлених до 2022 року.

Звичне керування

У смартфона немає інтерактивної області зверху екрана, а перемикач для переходу в беззвучний режим знаходиться на своєму місці. Розблокування за допомогою  Face ID або цифрового пароля. Для регулювання звуку – парні бічні кнопки.

Офіційна програмна підтримка запланована до 2026 року, тому нововведення Apple не оминатимуть 13 покоління стороною.

Можливість вибору конфігурації

Існує три різновиди базового Айфон 13:

  • із 128 Гб постійної пам'яті. Плюс — найнижча ціна. Мінус – необхідність регулярного очищення сховища від зайвих файлів.
  • на 256 Гб. Універсальний обсяг, якого вистачає для прихильників комбінованого стилю експлуатації: з фотографуванням, роботою в офісних програмах, іграми, записом "кружечків" у соціальних мережах.
  • із 512 Гб на борту. Із запасом – для творчості, бізнесу, складних профільних завдань.

Надійний процесор

Чіпу Apple A15 скоро три роки. Це не заважає йому обганяти нові процесори в бенчмарках.

Плюси біонічного A15:

1. висока енергоефективність — економія заряду акумулятора;

2. чотири потужні графічні ядра;

3. швидкісний нейропроцесор, який забезпечує швидке виконання обчислювальних операцій;

4. приріст продуктивності порівняно з попередньою версією.

Можливість підключення аксесуарів

Через перехід на Type-C до Айфонів останнього покоління доводиться купувати аксесуари з нуля. iPhone 13 можна використовувати у тандемі з різними "примочками" від попередніх моделей. У смартфона чудова сумісність із провідними EarPods, блоками живлення, кабелями. Асортимент чохлів, підставок, бездротових зарядних пристроїв та павербанків для тринадцятого айфона дуже різноманітний.

    Реклама на dsnews.ua