• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Кожному своє: види IT-аутсорсингу

Віддалене обслуговування IT-інфраструктури передбачає безліч варіацій, але, яку б ви не обрали, це буде ефективніше і вигідніше, ніж утримувати у штаті відповідного фахівця

Реклама на dsnews.ua

Платіть виключно за виконану роботу та користуйтесь досвідом цілої команди професіоналів. Потрібно лише визначитися із форматом співпраці.

Бути чи не бути?

У даному випадку шекспірівське питання ставить перед простим вибором: чи бути IT-фахівцеві в офісі або вирішувати всі питання онлайн? Обидва варіанти мають свої переваги і, на жаль, недоліки:

Віддалений. Дозволяє закривати всі типові запити офісу та вирішувати найпоширеніші проблеми. Вигідне компромісне рішення, особливо для стартапів та невеликих компаній. Проте ніхто не скасовував випадків, які потребують фізичної присутності технічного фахівця. Це і первинна комплектація/налаштування комп'ютерів, і заміна деталей, що вийшли з ладу, і багато іншого.

Штатний. За офісом закріплений співробітник аутсорсингової компанії, який у разі потреби оперативно виїжджає на об'єкт та вирішує будь-які питання. Зрозуміло, за такі послуги IT- аутсорсингу доводиться платити більше. До того ж, якщо в столиці знайти тямущих аутсорсерів нескладно, то в невеликих містах це вже проблема.

Чи це надовго?

Аутсорсинг у сфері IT може бути як довгостроковою постійною, так і періодичною співпрацею, а то й зовсім разовим замовленням. Все залежить від ваших потреб:

Разовий. У вас скромний парк техніки, і ви впевнені, що вам не потрібно нічого особливого. Тому ви викликаєте фахівців для первинної комплектації та налаштування обладнання. А потім, зрідка, для усунення поломок, оновлення ПЗ і комплектуючих. Багато компаній задовольняються такою програмою-мінімум, навіть якщо насправді їм цього не вистачає.

Довгостроковий. Для тих, хто готовий інвестувати у надійну роботу техніки, оскільки розуміє, що проблеми простіше та дешевше попередити, ніж усувати. У цьому випадку клієнт вибирає один із тарифних пакетів або обговорює конкретний список послуг і може розраховувати на постійну компетентну підтримку.

Ідеальний формат співпраці – той, який ви обираєте самі. Адже ніхто краще за вас не розуміється на потребах вашого бізнесу.

    Реклама на dsnews.ua